| Andrei_Anghel_1998 a întrebat:

Am o problema la jocurile Assassin's Creed. Ma jucam Assassin's Creed Brotherhood si la un moment dat am pornit jocul cand instalam un alt joc. Din acel moment toate jocurile din seria Assassin's Creed de la doi la revelation au inceput sa imi mearga in reluare si sa sacadeze ingrozitor. Update nu am facut la nici unul. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| kaz3 a răspuns:

Si ce ne zici nouo?

| Andrei_Anghel_1998 explică (pentru kaz3):

Am crezut ca ma puteti ajuta cu aceeasta problema ca nu gasesc nimic pe internet.