| OtraGheaLa a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul sau stick-ul. Mi se blocheaza,ingheata laptop-ul, imi ramane doar sa il opresc din buton cand vreau sa fac stick-ul bootabil cu windows 7 sa zic cu programul rufus,am incercat si prin cmd, precizez ca inainte mergea. Ce sa fie?

4 răspunsuri:
| RazvanChituc99 a răspuns:

Format +windows nou

Răspuns utilizator avertizat
| RazvanChituc99 a răspuns (pentru OtraGheaLa):

Pai da ca este posibil sa fie vreun.dll lipsa si de aia ai putea incerca sa iti iei windows nou dupa ce iti faci back up

daca vrei ajutor cu windowsuri poti sa cauti pe thepiratebay

Răspuns utilizator avertizat