| mariandinu75 a întrebat:

Am o problema cu lol-ul. Cand intru in el am 100-120 fps dar pe parcurs scade, adica ajunge chiar jos de tot mai ales in teamfight. Am reinstalat windows-ul din nou, driverele la placa video, tot. Chiar nu stiu de ce. Inainte mergea constant cu 100 fps, dar de cand am schimbat procesorul face asa. Procesorul este amd 64 x2 6000+ 3. 1ghz, placa video nVIDIA geforce 210 1GB si mai am 3GB ram.

2 răspunsuri:
| Johander4k a răspuns:

Maxima in jocuri video este de 99 cadre pe secunda, imposibil 120... Alea sunt alte chestii. Probabil din cauza update-urilor ti-a ingreunat calculatorul, ori ai făcut niște setari mai grele in lol. Verifica in lol la setari și ușurează setările video puțin. Sigur o să-ți meargă mai bine.

| mariandinu75 explică:

Setarile sunt pe low toate. Poate ai dreptate cu update-urile.