| mariandinu75 a întrebat:

Salut, de cand mi am schimbat placa de baza si procesorul am problema cu lol-ul. Cand intru in meci am in jur de 170 fps iar dupa 5-6 minute scade la 2-3 apoi urca iar. Toate setarile sunt pe very low. Pana sa schimb ce am spus mai sus imi mergea cu 90-100 fps cu tot cu skype ul deschis. Acum nu stiu ce are. Procesorul este amd x64 6000+ 3. 1ghz iar placa video nVIDIA geforce 210 1GB.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Sursa?

| Adrian926a a răspuns:

Pai problema e ca tu ai schimbat placa de baza si procesoru, intrebarea e ai schimbat si windosul? daca nu e cazul sa il schimbi dupa ce ai schimbat placa de baza sau procesorul

| Perry18 a răspuns:

Ai driverele updatate? Daca nu, asta s-ar putea sa fie problema. In cazul in care asta nu iti rezolva problema, s-ar putea sa fie o incomatibilitate intre blaca de baza noua si placa video.Caz in care ar trebui sa-ti cauti si o placa video noua.