| DarckAssassin a întrebat:

Am o problema cu netu.Netul este de la romtelecom.beculetele sunt inregula dar este un beculet pe nume VoIP si este rosu este in regula? netul merge dar cand intru pe un joc (League of legends) imi da eroare nu-mi merge sa ma logez ce sa fac?

1 răspuns:
| Andaci_Tibi_1995 a răspuns:

Si mie ii tot asa. Sti ceva fa ca mine:
1. Suna la telekom sa vina sa repare. (Daca nu opţ.2)
2. Suna la telecom si zi: daca nu veniti sa reparati ma mut la alta firma. (Si daca nici asa nu functiodeaza opţ.3)
3 Arunca ruterul de la etajul 4 de cini ori, pune in cutie si zi: sa vina dupa router ca s-a stricat.