| YooCata a întrebat:

Am o problema cu NFS Carbon... am 4GB Ram, Procesor Intel Dual Core 2.2, Placa video nVIDIA geforce gt 440 [1GB].

Ma pot juca Cysis 2, sniper ghost warrior, assassin's creed revelations fara sa am lag sau probleme...

Dar la nfs Carbon imi sacadeaza intruna, am crezut ca e de la texturi vedeam ca se incarca mai greu asa ca am setat grafica mai mica dar tot nimic...

Cum pot scapa de lagul care mi se face? :[

1 răspuns:
| panther2007 a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de ele, de cat daca iti cumperi jocul original.Aceeasi problema am intampinat-o si eu