| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Pc-ul. Daca vreau sa schimb imaginea de fundal si poza pe care vreau sa o pun e luata de pe net nu ramane ca imagine de desktop pana vreau sa o schimb. Ramane putin timp imagine de desktop si dupa apare o imagine neagra. Am inteles ca pozele alea au virusi si de asta face asa. Stiti de unde pot sa iau imagini care nu au virusi?

1 răspuns:
| darkwisper a răspuns:

Nu e vorba ca ai virusi, ai windowsul piratat si l-a detectat Microsoft.
Recomand WGA remover daca e windows XP sau daca e Windows 7, incerci cu windows activator.