| Christian133 a întrebat:

Am vrut sa pun o imagine pe desktop si imi apare intr-un colt un sfert de imagine si pe desktop\proprietati am dat la desktop sa imi schimbe imaginea si degeaba tot imi apare acel sfert de imagine am pus alte imagini si degeaba ce pot sa fac va rog am nevoie de putin ajutor! va multumesc!

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pai eu zic sa schimbi tema.Asa o sa iti apara imaginile setate ca default.
Apoi tu o sa iti pui ce imagine vrei pe post de wallpaper.

| Christian133 explică:

Da multumesc mult dar am incercat asta deja si tot nu a mers!