| Duta97 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul,nu stiu exact ce are,de fiecare data cand vreau sa intru pe un joc o ia razna,ma joc putin iar dupa se aude in casti un zgomot ascutit si enervant,dupa care ma scoate din joc si desktop-ul are un aspect ciudat,e greu de explicat laughing apar culori ciudate, nu se vede imaginea bine nu pot sa mai intru pe nimic imi apar multe erori.Nu stiu ce este stricat in el, prin urmare nu stiu ce sa schimb

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi ar putea fi placa video, dar si placa de baza

| Duta97 explică (pentru anonim_4396):

Nu e vreo sansa sa fie numai de la placa video? laughing)) eu speram sa fie ea si atat dar nu m-am gandot vreodata la placa de baza...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duta97):

PAi sigur ca are treaba si placa video. E mai mult de la placa video. Schimb-o

| Sirion a răspuns:

Ai o problema cu cateva chestii la pc.(placa de baza) de exemplu.happy