| Romi_Vastag_1969 a întrebat:

Am o problema cu placa video, eram in joc si dintr-o data au aparut culori ciudate pe ecran s-a marit rezolutia si s-a restartat calculatorul.Cand s-a pornit totul parea okay, dar cand am intrat in joc imi zicea " Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.Si cand sunt in internet si dau mai jos merge sacadat...si cand intru in Dxdiag nu imi apare placa video...(Placa e Nvidia Gforce GTX 9800+) S-a dus placa de tot? sau e doar o problema minora care se poate rezolva?

2 răspunsuri:
| laurson2m a răspuns:

Romi e o problema minora trebuie sa reinstalezi placa si directxultima versiune dupa care dai restart si daca nu merge trebuie sa reinstalezi windows-ul

| Romi_Vastag_1969 explică (pentru laurson2m):

Mersi mult pentru raspuns sper ca va functiona happy