| Shot_Deq_1996 a întrebat:

Am o problema cu programul wamp server mai exact apache nu stiu de ce nu vrea sa-mi porneasca dau install service si apoi imi spune ca s-ar putea sa fie de la skype dar eu nu am deloc skype in calculator atunci care ar putea fi cauza nu inteleg ma poate ajuta cineva, va rog frumos? Fundabig grin
Sau daca puteti sa intrati cu team si sa mi-l reparati daca va pricepeti mai bine

Răspuns Câştigător
| Alexandru1826 a răspuns:

Eai dat rs la pc?

| Shot_Deq_1996 explică (pentru Alexandru1826):

Da desigur am incercat si acest lucru dar nici o schimbare aceeasi eroare

3 răspunsuri:
| Alexandru1826 a răspuns:

Atunci e de vina cpu testeazal sa vezi cat cpu foloseste pc-ul tau

| Shot_Deq_1996 explică (pentru Alexandru1826):

Multumesc am rezolvat problema cum ai mai spus trebuia doar sa dau un restart