| Canyounot a întrebat:

Buna tutuor!
Nu stiu de ce nu am apelat la TPU pana acum; sper sa ma puteti ajuta, dau funta bineinteles happyhappyhappy
Am un telefon Galaxy SII plus. Nu stiu de ce nu pot sa-i actualizez software-ul. De cate ori intru la >setaridespre >dispozitivactualizare >software im spune ca actualul este cel mai recent. Dar am o prietena care are exact acelasi tip de telefon si ea si l-a actualizat demult.Nu inteleg care este problema. Pana acum nu m-a deranjat dar prefer varianta actualizata. Daca va pricepeti si s-ar putea sa cunoasteti cauza va rog frumos sa ma ajutati.
Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

As putea sa te ajut, daca imi spui ce versiune de Android ai instalata in acest moment. Poti verifica astfel: Menu-Settings-About phone -Firmware Version.

| Canyounot explică (pentru CristianCRS):

4.1.2 :?

| CristianCRS a răspuns (pentru Canyounot):

Ok,acum urmand aceeasi procedura Menu-Settings-About phone am nevoie sa imi spui ce scrie la Baseband version si la Build Number