| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Am o problema cu Pubg Lite, deci imi apare cand dau start 2 erori, una e cu Safe Mode si alta cu Directx11 feature Directx 10.1 si eu am directx12. Am si Microsoft visual pe toate, tot am si nu inteleg de ce nu vrea sa pot juca jocul, ajutor, imi doresc sa joc jocul asta

1 răspuns:
| Bizon95 a răspuns:

Du-te in event viewer, ia eroarea exacta si cauta-o pe google

si btw, dx12 TREBUIE sa ai in placa video, NU in windows, in windows evident ca se updateaza dx-u'... dar nu inseamna ca si merge hardware