| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu Randul meu la calculator...
De fiecare data in weekend cand imi vine randul sunt tot intrerupt de la rand; ba am de invatat ca mama nu ma crede ca am terminat, ba sa cumpar ceva...STIU ca e o intrebare idioata dar cam ce program de weekend ati crede ca ar fi mai bun?

2 răspunsuri:
| sprezero a răspuns:

Vorbeste cu mama ta.
Ca veni vorba, calculatorul nu e prea bun sau productiv daca il folosesti la jocuri.
Poate mama ar vrea sa mai iesi pe afara, sa te plimbi, sa te apuci sa scrii poezii, povesti, sa o ajuti sa termine treaba prin casa.
Ai sa vezi ca vei avea multe bucurii si vei castiga increderea mamei tale!
Spor in toate!

| Intrebatoru99 a răspuns (pentru sprezero):

Dar ies afara, ma plimb si o ajut in casa, deci sa nu crezi ca sunt obsedat doar ca singura mea problema este ca tot sunt intrerupt...