| padalekilover a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Detin un Samsung galaxy mini 2.
Astazi l-am incarcat cu 150 de mb. Totul bine, am facut setarile dar cand intru pe internet imi zice nicio conexiune sau pagina nu este disponibila. Ce e de facut?
Ps: Am luat legatura cu cei de la Orange dar nu mi-au dat un raspuns favorabil.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a utiliza serviciul de internet ai nevoie si de setarile telefonului, prin urmare iti recomand sa verifici aici setarile specifice telefonului tau : http://www.orange.ro/......t/iq/17561

O zi buna,
Orange Helper

| padalekilover explică (pentru OrangeHelper):

MI-am facut setarile si tot nu merge. Este prima data cand mi se intampla, am avut internet dar mi s-au terminat MB si mi-am pus altii.

| MrAnonymus a răspuns:

Asa am patit si eu.Am luat setarile dar tot nu a mers.Eu am asteptat si intr-o zi a inceput sa mearga internetul pe telefon.