| GabryeluL a întrebat:

Dețin un telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus insa nu imi merge netul pe date mobile ( la wi-fi e fara probleme ), nici semnul din bara de sus nu apare. Telefonul l-am luat astazi si am facut setarile de internet Orange dar tot nu merge...Ce altceva as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| SweetHeart22 a răspuns:

Pai,mi se intampla si mie uneori,inseamna c apoate nu prindeai semnal in zona in care erai,mai lasa-l un pic si incearca din nou, nu cred ca e vreo problema de la telefon, si mie mi se mai intampla, am tot Samsung dar e Galaxy Express 2, daca vezi ca dupa o saptamana tot nu merg absolut deloc, du-te si intreaba pe cineva de la Orange.

| GabryeluL explică (pentru SweetHeart22):

Am rezolvat, multumesc totusi pentru raspuns!

1 răspuns: