| neaivan a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger, de pe pc nu ma mai pot loga la contul meu. Imi spune,, cont blocat,, dar culmea este ca de pe mobil intru fara probleme! Cum as putea sa intru de pe pc? (nu mai stiu reaspunsurile date la inregistrarea contului,)

3 răspunsuri:
| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Intra pe site-ul asta si logheazate intai aici dupa pe messengeru din pc
https://login.yahoo.com/......nfig/login

asa am patit si eu. m-am logat pe site-ul de la yahoo dupa mi-a mers. bafta

| PesPuma2013 a răspuns:

Nu mai intra de pe telefon pentru ca telefonul te tine logat si atunci compul nu mai are acces

| neaivan explică (pentru PesPuma2013):

Dar cand incerc sa ma conectez pe pc de pe telefon ma deconectez