| neaivan a întrebat:

Am o problema cu yahoo
messenger, de pe pc nu ma mai
pot loga la contul meu. Imi
spune,, cont blocat,, dar culmea
este ca de pe mobil intru fara
probleme! Cum as putea sa intru
de pe pc? (nu mai stiu
reaspunsurile date la
inregistrarea contului,)

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

Iti dau eu raspunuslwinking ai bagat parola gresita de 3 ori happy si tiau blocat IP de pe care incerci sa intri happy va trebuii sa astepti 24 de ore happy nu mai incerca sa intri timp de 24 ore sau 12 nu stiu exact cat este happy ori mai este varianta sa til fi blocat cineva, dar altfel nu ai putea sa intri de pe telefon happy exista posibilitatea sa il deblochezi intrand in cont acolo unde zice ca tiai uitat parola etc, vei baga codurile alea de ti le cere sau vei reaspunde la intrebarile de siguranta happy si ti se va debloca big grin ori incearca sa intri pe mail ca si asa s-ar putea sa se deblocheze happy exista multe metodewinking Funda? big grin

1 răspuns:
| DodyDody a răspuns:

Buna si mie mi s-a intamplat acelasi lucru de pe PC nu pot intra dar de pe telefon pot si intr-o zi cand am incercat sa intru de pe PC imi zicea ca cineva mi-a gresit parola de 3 ori asa ca lau blocat eu cred ca cineva a incercat sa mi-l sparga.incearca si tu sa dai la parola compromisa.