| Hårgalåten a întrebat:

Am o problema cu autentificarea pe Yahoo Messenger. Cand incerc sa intru in cont imi apare o fereastra in care scrie ca nu ma pot loga, ca s-ar putea sa fie o problema cu conexiunea de la internet si ma sfatuiesc sa ma asigur ca sunt conectata la internet. Am verificat de fiecare data cand am incercat sa intru in cont si eram. Nu stiu ce sa fac. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna. te pot ajuta eu. cred. si mie mi-a aparut asa. si cineva care se pricepe. mi-a spus ca este de la firma Yahoo!winking si mi-a spus sa descarc alt messenger. Presupun ca ai mess.11.5, dezinstaleaza`l si instaleaza alt messwinking adica downloadeaza altul. indicat ar fi 10 sau 9. Sper ca te-am ajutat. bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru fetitzabunasinebuna):

Sau 11.1

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu, dar e bine sa incerce cat mai multebatting eyelashes ca nu dureaza mult!