| SASSU a întrebat:

In primul rand buna seara la toti.
Am o problema cand la loghez la telegram si anume.
Imi trimite codul pe e-mail,il intruduc si el mai cere apoi o parola,dar aia nu o stiu, ce trebuie facut? Va multumesc.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MihailoviciS a răspuns:

Buna seara! Din câte știu eu, de obicei daca introduci respectivul cod de pe email in telegram, ar trebui sa fi conectat automat. Dar dacă ești sigur că îți cere o parola, iar tu nu o știi, încearcă să îți resetezi parola.

| SASSU explică:

Am vazut ca imi mai functioneaza pe laptop telegramu.
Am intrat la setari si apoi la securitate, acolo vad ca pot sa imi resetez parola, durează 7 zile, întrebarea mea e, daca imi resetez parola chatul si grupurile pe care sunt o sa rămână?

| jakbora a răspuns:

​If you're looking for best photo & Video editing app so you can use https://apkhexo.com/wink-mod-apk/ for best experience.