| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema grava cu PC-ul si anume nu mai pot instala nimic ca imi spune ca nu merge windous instaler si Sursă
Scripted Diagnostics native host
Descriere
Stopped working
Eroare cale aplicație: C:\Windows\System32\sdiagnhost.exe
ma poate ajuta cineva multumesc

Răspuns Câştigător
| Yolocaust a răspuns:

Asta inseamna ca ai probleme cu sursa ti-as recomanda sa schimbi sursa si sa reinstalezi windows-ul

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am probleme cu Scripted Diagnostics native host scrie ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor

| TheProGT a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi o sursa mai buna care face fata iti recomand Raid max eu sunt multumit de ea

| anonim_4396 explică (pentru TheProGT):

Imi scrie Scripted Diagnostics native host nu mai merge dar cu sursa nu am treaba