| R3dEyE a întrebat:

am si eu o problema cu PC-ul.Cand dau sa vad pozele de pe PC imi spune COM Surrogate has stopped working.
Ce sa fac? Imi mai apara asta si la alte programe tot asa spunandu-mi ca "x" is stopped working. Funda cin ma poate ajuta. Scuzati categoria dar e mai vizitata.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nero ai instalat? Ai niste codecuri care nu sunt actualizate!
Fa un print screen din -> Uninstall a Program si posteaza-l aici.

14 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai cumva instalat K-lite Mega Codec Pack? Daca DA, dezinstaleaza si instaleaza ultima versiune.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| R3dEyE explică (pentru neluL):

Nu il am instalat. Ce pot sa fac.

| R3dEyE explică (pentru neluL):

Da-mi daca vrei id-ul tau sa iti trimit pozele.

| R3dEyE explică (pentru neluL):

Gata am rezolvat. Iti dau funda ca tu ai fost cel mai dornic sa ma ajuti.

| neluL a răspuns (pentru R3dEyE):

Ce ai facut? Ma scuzi dar nu sunt tot timpul ON!

| R3dEyE explică (pentru neluL):

Era cv problema cu un driver.Am descarcat Driver Booster, a scanat si mi-a aparut un driver si am dat sa il reinstaleze.MS oricum.

| neluL a răspuns (pentru R3dEyE):

OK wave bye, bye

| neluL a răspuns (pentru R3dEyE):

Nero ai instalat? Ai niste codecuri care nu sunt actualizate!
Fa un print screen din -> Uninstall a Program si posteaza-l aici.

| R3dEyE explică:

Windows 7, pozele sunt de pe net. Dar azi mi-am cumparat cs de pe steam si tot ceva de genu imi apare cand vreau sa ma loghez. Ce sa fac? Nu as schimba windows-ul.

| andrew2008 a răspuns (pentru R3dEyE):

Pai din cate am inteles de la jucatorii de cs e o problema cu steamu asta... nu prea am inteles eu ce e da multi se plang de el. Dezinstaleaza steam si vezi daca mai face. Daca nu e de la el eu iti recomand sa iti instalezi win 8 sau daca nu ai cum sa il instalezi pe acesta ar fi bine sa reinstalezi win 7 stiu ca e aiurea dar daca e sa iti fi stricat registri din windows e cam greu sa repari tu.

| amorezul17 a răspuns:

Reinstaleaza widowsul sau vezi driverele pentru cd-rom / dvd-rom, numai bine.

| hitman_7179 a răspuns:

Tu te-ai uitat la categorie sau ai crescut in copac?

| R3dEyE explică (pentru hitman_7179):

Nu te baga aiurea in subiect. Daca ai sti sa citesti am specificat de ce am pus aceasta categorie.

| andrew2008 a răspuns:

Ce windows ai, care au fost ultimile softuri instalate si pozele au fost luate de pe net?

| R3dEyE explică (pentru andrew2008):

Ce problema ar putea avea?