| alin_9953 a întrebat:

Am o problema identica in metin2 ca acest gamer din acest videoclip...: http://www.youtube.com/watch?v=StQUtQ05oDk
Va rog aruncati o privire in acest videoclip si spuneti-mi cum pot sa fac sa-mi mearga.Si pot spune ca am incercat si cu un alt mouse, am incercat alt metin2, am incercat alt joc ex : counter strike in care tot asa trebuie sa apas de multe ori click...ca sa traga un glont.Va rog ajutati-ma sa rezolv aceasta problema.

2 răspunsuri:
| Jakoban a răspuns:

Instaleaza Windows.

| JustUS1602 a răspuns:

Problema s-ar putea sa fie de la pc-ul tau.
Poate ai vreun program lipsa de iti face asa, sau poate este o eroare de Windows.
Daca cumva e de la Windows iti recomand sa-l instalezi din nou.