| AdyStylexx a întrebat:

Am o problema in Gta San andreas.
Am aduga niste masini cu programu GGMM si am intrat in joc sa merg si eu unpic cu masina cea noua. Dar cand ma apropiam de ia si cand mergeam cu ea mergea atat de sacadat jocul.
Am incercat am umblat pe la setari sa vad din ce cauza este si nimic tot asa mergea. Am incercat sa pun alte masini cu alt program IMG TOOL 2.0 si la fel.
Ma puteti ajuta? Va rog?

Răspuns Câştigător
| etcl22 a răspuns:

Placa ta video nu suporta grafica masinii.

| AdyStylexx explică (pentru etcl22):

Se poate am mai bagat niste masini si a mers perfect dar sunt unele care fac lag mare

1 răspuns: