| mafiotulnumberone a întrebat:

Am si eu o problema in legatura cu Sa:Mp. Am vrut sa imi fac Gta san andreas mai pe placul meu. Am incercat sa imi bag o masina,sa inlocuiesc cu GGMM,totul bine si frumos pana cand:

Cand ma apropiam de masina, lag infernaalll. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| xMishu a răspuns:

Nu e recomandat sa modifici versiunea originala, cel mai bine e sa ti-l re-downloadezi.(in timp jocul se ''degradeaza'' daca ii bagi n moduri in el).