| casian2000 a întrebat:

Am o problema in legatura cu spatiul de pe local disc c scade incontinuu fara sa fac nimic am dezinstalat toate jocurile care le-am avut tot de acolo si creste incontinuu fara sa fac nimic nu stiu ce sa mai fac help

1 răspuns:
| amuitat a răspuns:

Incearca sa ii dai format dai click dreapta pe el si cauti pe acolo format si ti se va sterge filee nefolositoare
Daca iti creste fara sa faci nimic posibil sa fie de la virusi.
Daca ai mai mult gb in alta partitie ai putea folosi un prpgram cu care sa iei de exemplu 30 de gb din E si sa ii bagi in C.