| HeliosMetal a întrebat:

Am o problema la cateva dintre jocurile mele. Pornesc jocul, merge, se incarca intra in joc si brusc imi apare ecranul de desktop cu jocul pus in bara. (bara de start) Il pornesc, joc putin, iar face asa. Care ar fi problema si mai important, cum se poate remedia? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| bugativeyRO a răspuns:

Poate sa fie RAM-ul prea incarcat. Incearca sa apesi simultan ctrl + alt + delete si vezi acolo la processes care are memoria cea mai mare (in k ex: 100, 260 K ect.) si sa-l inchiz de la end process.

1 răspuns:
| bugativeyRO a răspuns:

Incearca sa mai inchizi de la task manager (ctrl + alt + delte) cateva processe ca poate fii de la RAM (e prea incarcat)