| Anonym97xD a întrebat:

Am o problema la Counter Strike... Cand tin apasat pentru a trage uneori se mai opreste. Adica trag 4 gloante si se opreste... Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| MintDots a răspuns:

Incearca sa schimbi cfg-ul happy

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ala e un cfg bun, ce obti daca tragi 30 de gloante in un player?
Raspunsul meu care ma consider un player cat de cat avansat.
Vei trage maxim 3 gloante in el, restul pe langa.
De aia se trage rafale de cate 3 4 gloantewinking cel care a facut cfg, la facut special, ca sa se poata controla mai bine.
Daca stii sa folosesti acel cfg, poti face ravagi mereu din 1 incarcator.

| Anonym97xD explică (pentru Liviu):

Da si eu joc cs de 2-3 ani si stiu ce vrei sa zici happy Cfgu ala e bun dupa parerea mea la distanta dar la apropiere? Mai tragi intr-un zid ceva happy

| Liviu a răspuns (pentru Anonym97xD):

Daca esti adeptu la ciuruieste tot nu prea e bun cfg, dar daca esti adeptul lucrurilor genul " glontul si hed-ul " e prea perfect.