| UserAnonim98 a întrebat:

Am o problema la instalare Windows 7 Ultimate: cand ajung la crearea partitilor (la partea cu "Where do you want to install Windows") nu imi apare nici o partitie (normal ar trebui sa imi apara cel putin o partitie "Disk 0 Unallocated Space", dar nu imi apare niciuna). Am incercat sa caut o partitie (Load Driver), i-am dat Refresh, degeaba. Astept sfaturile voastre...

1 răspuns:
| ionutz1011 a răspuns:

Nu iti recunoaste hardul, poate e el ars sau poate nu e mufat bine.Desfa unitatea verifica mufele de la hard inclusiv cea care face legatura cu placa de baza, daca tot nu merge incearca cu alt windows daca nici asa, ai hardul ars.