| stefanstar a întrebat:

Am o problema la PC.Am un virus foarte enervant.Cand accesez browserul Google Chrome sau Internet explorer 9 si accesez google.ro,facebook.com,youtube.com imi apare o poza cu un vrajitor galben si pe poza scrie You shall not pass(cine s-a uitat la stapanul inelelor seamana cu Gandalf cu toiegele in mana) si sus langa site apare What you looking here. Ma puteti ajuta va rog?
http://www.search.ask.com/......picdetails acesta este linkul catre poza daca va ajuta cu ceva.

Răspuns Câştigător
| emi1998 a răspuns:

Sterge filehost din System32-ETC-DRivers
e unu care a facut virusu in o statie de autobuz din Kansas

| stefanstar explică (pentru emi1998):

Nu am gasit FILEHOST.Am cautat in Local Disk C in Windows in System 32 in Drivers si nu am gasit nimic. Poti fi mai Explicit ca poate nu am inteles unde.P.S mersi ca te-ai interesat

| emi1998 a răspuns (pentru stefanstar):

In System32 > drivers> Etc> hosts este?
De obicei se poate numi si așa.

4 răspunsuri:
| DanyelFSN1 a răspuns:

Fol un CC.Cleanar si curata`ti calculatorul, a si da e un virus greu asa

| stefanstar explică (pentru DanyelFSN1):

Poti fi mai explicit si niste site-uri(Cred ca am fost destul de clar cand am spus nu imi merge www.google.ro ).