| noneeeee a întrebat:

Am o problema la pc.Nu imi mai merge bios-ul si nici nu mai buteaza cd windows.
boot drive=80, not cd
warning MBR cynders(1024) is not equal to the Bios one (1023)
warning MBR total sectors (954...) is greater than the bios one (1655...).
Some buggy BIOSes could hang when you access sectors exceeding the Bioslimit.(nu am virusi, nu am incercat sa fac upgrade)
Vreau sa instalez windowsul deoarece imi merge cam greu dar nu merge din desktop. Orice sfat e bine venit.
Poate sa sa fi defectat biosul din pc?(ca sa stiu pentru ca am garantie)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva de la Bios.

| MegaAlex a răspuns:

Vezi sa nu fie de la ecran