| Dmitru8 a întrebat:

Am o problema legata de DarkSiders II:Am micsorat mult ecranul din meniul jocului si acum e ecranul mic si nu functioneaza.As putea cumva sa schimb marimea ecranului din folderul jocului sau ceva de genu? Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intra din setarile jocului, si mareste-i rezolutia, eventual si un resize pe full screen tot de pe acolo.

| Dmitru8 explică (pentru Jipa95):

Jipa95 dar intelegi ca cind intru in joc ecranu deodata se face mic si nu se aprinde jocul scrie fara raspuns si nu pot din setari?