| GeneralR15 a întrebat:

Am o problema mare cu un joc pe care l-am luat in urma cu aprox. 1 an. Am cumparat NFS cu cod origin, l-am instalat, l-am jucat, totul bine. Apoi, nu am mai jucat un timp si intru pe contul meu si nu mai am NFS...cand vreau sa introduc din nou codul nu ma lasa si spune ca e luat.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai mailul de confirmare de la origin fa un ticket si trimite poze.

| Ioan_Frincu_1992 a răspuns:

Mai intai incearca sa te uiti in libraria Uplay si atentie la cont poate ai intrat pe alt cont, in caz contrar apeleaza la suport.