| Bota26 a întrebat:

De curand mi-am cumparat jocul Dead Space 3 de la EA, cei care detin seviciul Origin. Cand sa instalez jocul, imi cere sa-mi introduc datele contului meu de origin, dar eu nu am nici in prezent, fiindca atunci cand pun adresa de mail (email, tot aia e e, nu?), dau next, imi introduc datele personale si dau next si imi spune ca sunt erori la crearea contului meu. Oare a mai patit cineva asa, cand sa-si faca cont? Sau problema aceasta e de mai mult timp? Daca s-a mai intamplat erorea asta de mai multe ori (odata era stricata, o reparau, iar se strica, iar o reparau etc.), cam cat timp dureaza? Sper ca intr-o luna o vor rezolva, ca vreau sa instalez jocul cumparat din magazin. Sau daca nu exista oare o solutie sa-l instalezi fara cont?
FUNDA!

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Pai crack l-ai bagat in continutu jocului. Daca jocu e original n-ar trebui sa iti faca asta.