| PartisanRule a întrebat:

Am o problema: mi-am pus bada 2.0 pe samsung wave 2 cu bada 1.2 si cand vreau sa intru pe samsung apps imi da eroarea:set connections for network services.
Cine ma poate ajuta funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Cristian_Andrei_1995 a răspuns:

De oarece nu a aparut versiunea in romana,ar trebui sa apara prin martie-aprilie dar in locul tau as scoate upgradu iti trebuie softu original, daca nu il ai nu iti va merge sai upgradezi versiunea romana, este o eroare la bada 2.0 de pe internet de aceea nu iti merge.

1 răspuns:
| PartisanRule explică:

Am reusit, imi merge bine. Mi l-a facut la Vodafone. Multumesc oricum!