| BlackHear7 a întrebat:

Am un Samsung wave 3 si cand intru in Samsung apps, Imi zice Set connection for network service, iar cand ies din app "Network not available(0xff01)" Ce as putea facea sa mearga?

Metionez ca am wifi-ul conecatat la acest telefon...si se pare ca nu vrea sa primeasca date..ciudat acest sistem de operare Bada.

Sugestii ce as putea face?

Multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa setezi telefonul sa primeasca net de la reteaua care ai la router. Daca telefonul e setat pe Orange internet si tu ai la router de la alta retea trebuie setata acea retea de la router.

| BlackHear7 explică (pentru anonim_4396):

Si cum fac asta? Imi poti da un id sau ceva sa putem vorbii te rog?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlackHear7):

Nu ma prea pricep dar incercam.Iti dau id de mess in mesaj privat.