| MouseSoricelDecasa a întrebat:

Am o problema, nu stiu daca ma puteti ajuta. Vreau sa intreb jucatorii de samp care stiu multe lucruri deci nu ma pot misca deloc doar sa scriu in chat atat. Am reinstalat si gta-ul si sampul dar degeaba, am bagat niste moduri de arme si tot nu merge, nu cred ca e de la mod ca daca era de la mod si daca il dezinstalam mergea sa ma misc, dar CE ARE DE NU MA POT MISCA VA ROG AM NEVOIE, DAU FUNDA VA ROG, AJUTATI-MA.

Răspuns Câştigător
| tamulici a răspuns:

Cred că sunt servere în care trebuie să scrii /login, că altfel nu îți dă voie, încearcă alt server dacă nu...