| sdfsopdgiho a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? imi tot da crash sampul! va rog sa
ma ajutati pls. am incercat cu proprietati, windows 98/ windows me, nu mergea asa, altcumva nu stie nimeni? nu am nici un mod, decat pe o masina (pe hotknife am un audi q7 ) am dat remove si nu a mers! ma puteti ajuta? nu vreau sa imi mai dea samp crash! pls ajutati-ma!

1 răspuns:
| Belbe_Alin_1994 a răspuns:

Salut am facut un tutorial despre asta > https://www.youtube.com/watch?v=F2og2raW6hg, daca mai ai si alte erori nu ezita sa imi lasi un comentariu pe canalul meu youtube.