| Liviu97 a întrebat:

Am o problema. Mi-am reinstalat windows-ul, am instalat Gta San Andreas si samp si am bagat niste moduri pe care le-am avut inainte si care mergeau extrem de bine. 101fps. Acum cand le-am instalat din nou, mi se bloca cand intram pe samp si imi arata "Samp 0.3.7 started". Am sters cateva si dupa, imi mergea cu 60-70 fps. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| MasterGamer1995 a răspuns:

Depinde de rami ca de exemplu aveai windows XP si ala cred ca cere 512mb-1GB ram si acum ai windows 10 si ala cred ca cere 4GB ram si normal ca merge cu mai putin

| Liviu97 explică (pentru MasterGamer1995):

Deci, nu am avut windows xp. Am avut windows 7. Si acum am windows 8, nu 10. Dar na. Si am 4gb ram. Mersi oricum

| MasterGamer1995 a răspuns (pentru Liviu97):

Fara funda?