| MakeLoveNotWar a întrebat:

Dau funda daca imi spuneti de ce nu-mi merge SAMP (GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER ) am win xp si nu tin nimic deschis cand ma joc anumite jocuri si nu stiu dc nu merge ca am gta iv si nu face asa urat, pe samp imi apare o chestie cu crash si acum 3 ani mergea, am reinstalat gta sa de 5 ori si samp la fel, funda + vor daca imi spune cineva ce are sampul.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 1stResponder a răspuns:

Dezinstaleaza San Andreas si sterge intreg folder-ul Rockstar Games.
Instaleaza din nou GTA-ul si SAMP. (asigura-te ca e versiunea 0.3x)
Cel mai probabil nu ai versiunea corespunzatoare serverului sau moduri... sau nu-i bun serverul respectiv.