| ovidiu007 a întrebat:

Am o problema. Recent mi-am instalat metin-ul dar nu mi-l deschide...am windows XP. Problema e ca imi apare HackShield-ul si dupa nimic. Va rog spuneti-mi ce pot sa fac big grin

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Metinul cere o grafica 3D (pentru a juca jocuri 3D trebuie sa instalezi Drivarul).
Drivarul de la placa video (daca nu ai CD/DVD cu drivarul de la calculator instaleaza programul): Driver Booster.
Si instaleaza drivarul de acolo si dupa ce dai restart o sa vezi ca iti merge metinul.
PS:Trial ai 60 de instalari sunt suficiente pentru ce ai tu nevoie.

Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.