| IrinaIvashkov a întrebat:

Buna TPU

Am o problema cu Yahoo Messenger deci mi-ati sp sa-l instalez din noi si l-am instalat, dar acum nu mi se deschide apare o eroare (. Va rog spuneti-mi ce sa fac sal pot deschide.

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Daca ai mess 11 treci pe 10 e mai stabil de 10 ori si mai bun

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cu ce l-ai dezinstalat. Incearca sa il dezinstalezi cu Revo Uninstaller. Programul asta sterge tot ce tine de programul dezinstalat. Apoi instaleaza-l din nou poate merge. Nu sunt sigur. Incearca

| Diablo14 a răspuns:

Schimba windowsu mi s-a intamplat si mie la fel