| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Am o problema :-ss deci pe metin2 ro la un prieten i-a spart contul. dar nu stie cum :-s a iesit 10-15 min dpe metin sh când a intrat inapoi contul era gol. doar un scut si o armura au mai ramas... cum poate sa faca sa isi recupereze itemele inapoi? si o prietena a patit la fel si a vb cu GM/GA si i le-a recuperat.

Cum si le poate recupera?

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Pai sincer. i-a fost spart contul, acela ce i la spart ia luat itemele. Sa scrie pe forum.thinking poate are norochappy bafta