| NothingImportant200 a întrebat:

Am si eu o problema. Unei prietene i-a fost spart contul pe stardoll de catre o prietena de pe stardoll. Fata aceasta i-a furat contul, schimband parola. Isi poate recupera contul? Eu am vorbit cu fata aceea si am incercat sa o fac sa-mi dea parola dar nu mi-a dat-o. Deci... aveti idei daca si-l poate recupera? Si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU il mai poate recupera! Doar daca are bunavointa cea care i l-a luat sa il dea inapoi!

2 răspunsuri:
| Bogdan727 a răspuns:

Salut.nu stiu ce joc e ala dar da intra pe site da forgotten password apoi o va pune sai scrie adresa de email cu care a create contul si eventual niste raspunsuri la niste intrebari suplimintara puse de ea cand a creat cont dupa ce a termina va primi un email de la echipa stardoll in legatura cu parola uitata asa ca ori ii va spune parola ori i se va da o parola noua dupa ce are parola noua isi scrie numele si parola noua sau veche care a fost trimisa de echipa de la stardoll prin intermediul emailului si apoi gata se logheaza si daca parola este schimbata si-o poate schimba cum doreste.Bafta!

| Maryna98 a răspuns:

Ose poate recupera eu mi l-am recuperat trebuie doar id ei pe care mai primea mesaje de la stardoll si parola (id de mess) te ajut daca vrei