Apache
| Apache a întrebat:

Am si o problema, deci acum cateva zile am primit pe mess de la o persoana un link cu niste poze de pe facebook! de cand am dat click pe ele mi s-a reactivat contul de facebook pe care nu il mai folosisem de jumatate de an, am trimis cereri de prietenie la persoanele din lista mea de mess ( si nu eu am facut asta, nici macar nu le stiam contul) si cel mai enervant la intervale constante, trimit si eu un link cu poze de pe facebook! Ce fel de virus este acesta!?! daca este virus...

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de un virus care se transmite prin messenger. Aici: http://www.faravirusi.com/......%E2%80%9D/ ai solutii de devirusare. Succes!

| mgtow a răspuns:

Virus e sigur problema e ca nu stiu mai ales apare la mes de la diverse contacte si nu trebuie sa dai click pe acele linkuri trateaza sa le eviti cand iti mai apare

| fif2002 a răspuns:

Ai luat un virus, da si tu un scan cu bitdefender online poate scapi de el sau macar poate iti spune ce virus ai ca sa poti cauta detalii despre el