| ana_4669 a întrebat:

Deci asta e al 16'lea cont care il am pe TPU. Presupun ca sunteti curiosi sa stiti de ce? Deci:
Prima data cand mi-am facut cont pe TPU, am folosit email'ul meu, dar problema e ca dupa ce mi-am creeat contul scria asa "Nu ai adresa de email confirmata. Click aici sa iti confirmi adresa", dar eu nu am observat find noua pe TPU, dupa cateva zile vrioam sa raspund sau sa pun o alta intrebare, dar nu puteam pentru ca imi zicea asa:"Pentru a posta acesta intrebare, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici"
Am retrimis email'ul de mai multe ori, dar nu am primit nici un email, am cautat peste tot, dar nu am gasit nici un email.
Am mai pus intrebarea asta si mi s-a spus sa retrimit email de confirmare si sa astept 5 zile si daca nu o sa'l primesc dupa 5 zile sa trimit un mesaj( aici mi-a dat un link, dar nu-l mai am nu stiu pe care dintre cele 16 conturi sa intru si sa gasesc link'ul).
Dupa primul cont mi-am facut altul cu un email fals sperand ca primul meu cont sa'si revina.
Si tot asa mi-am facut cate un cont unul dupa celalalt cu emailuri false.
Sincer eu m-am saturat, de aia va rog pe voi sa ma ajutati, nu vreau sa'mi creez un nou cont pentru ca nu am alt email.
Vreau ca primul meu cont sa functioneze, dar cum sa fac asta?
Tin sa va spun ca intrebarea asta am mai pus de cateva ori, dar acum am detaliat mai mult.Si va rog sa ma ajutati sa nu mai fiu nevoita sa mai pun si o alta intrebare portind acelasi subiect.

ps: dau neflositor si stupid celor care cersesc Funda.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ana, singura soluţie viabilă, e să trimiţi un mesaj Cristinei (adminului) la Contact http://www.tpu.ro/contact, să-i explici tot şi s-o rogi să te ajute.
Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Scrie un mesaj din CONTACT, dai datele primului cont(contul de e-mail si parola), explici situatia, mai ales ca n-ai primit mesajul de la TPU si soliciti administratorului sa-ti trimita mesajul din care sa confirmi prima inregistrare pe TPU. Succes si numai bine!

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Unde introduci email şi parola ai acolo '' Am uitat parola '', şi acolo iţi va apărea aşa : Daca ai uitat parola de utilizator pe TPU.ro tot ce trebuie sa faci este sa introduci adresa ta de email (cea folosita la inregistrare) si noi iti vom trimite un email cu datele de accesare a contului. Introduci emailul si vei primi datele necesare pentru a te autentifica. Dacă nu funcţioneaza nici aşa trimitele email-uri administratoriilor site-ului.

| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact şi le spui problema şi se va rezolva :).

| Jeyrey a răspuns:

Cand ai scris email-ul ai uitat cumva sa scrii: @yahoo.com (sau ce ai) poate de aia nu l-ai primit. Daca nu merge fa-ti alt email si incearca sa faci macar al 17-lea cont sa mearga. cauta si in spam.
Nu stiu ce altceva ar putea sa aiba. Bafta sper sa reusesti

| TimMocan a răspuns:

Retete de gatit nu gasesti aici... cauta pe google

| ana_4669 explică:

"Jeyrey"
Am fost foarte clara precizand faptul ca am cautat email'ul peste tot, deci numai trebuia sa'mi amintesti sa caut si in spam pentru ca am cautat deja peste tot
Si "@yahoo.com" la'm scris nu puteam sa uita te asigur.
Multumesc si eu sper sa reusesc insfarsit.

"BananeLaKg"
Cum se trimite email administratoriilor site-ului?; de fapt unde si la cine?