| Andrei_Robert_1991_bfvY a întrebat:

Am o problema sad toate jocurile imi merg in reluare crying cine ma poate ajuta...(nu am virusi)(PC aproape nou)funda cine imi da rezolvarea

Răspuns Câştigător
| catalin542000 a răspuns:

Salut depinde de pc daca ai instalat jocuri puternice atunci nu suporta pc de la placa video daca sunt jocuri care le suporta dar cu toate astea merge in reluare atunci poate jocul este instalat gresit sau nu are pc virusi dar are jocul si mai sti sau lipseste un driver important daca nu merge bine atunci iti instalezi windows-ul cu toate ca nu-i problema de asta dar am vazut tot la fel si cand instala windows-ul mergea mai repede daca ma intrebi ce avea atunci am sa-ti spun ca n-am nicio explicatie nu virusi nu drivere sterse dar cu toate aste a mers mai bine dupa reinstalare windows asa fara motiv.Sau ai praf in pc sau ventilatorul nu scoate aierul cald sau sa bage aierul rece cat trebuie si componentele sunt incalzite si nu merg bine chiar nu stiu.Dar incearca sta ce ti-am spus mai sus si sper sa ai succes si sa-ti mearga.

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

Umbla la grafica la jocuri... da-le la medium/low, vezi cum merge, seteaza View Distance putin mai mica (daca exista), seteaza-ti rezolutia potrivita pentru Monitor, incearca programul CCleaner.
Incearca si sa-ti cureti inauntrul unitatii cu asiratorul, dar sa ai mare grija la piese mici.