| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu jocurile instalate pe laptop (Inspiron 1501). Merg perfect 5 minute, dupa care incepe sa porneasca cooler-ul iar jocurile sacadeaza... Virusi nu am, iar jocurile pe care le joc sunt Fifa 2007, Pes 6, Need for Speed Underground 2.
Configuratia:
- 2 GB Rami
- Procesor AMD Athlon 64 X2 1.79 GHz
- Hard 120 GB
- Placa video ATI Radeon Xpress 1150

Care poate fi cauza\rezolvarea problemei? happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

E nornal într-un fel, deoarece calculatoarele portabile nu prea sunt construite pentru gaming din simplul fapt că se încălzesc repede, fapt ce duce la scăderea performanțelor.Dar se poate remdia printr-o reinstalre de sistem cu driverele actualizate.Numa bine

1 răspuns:
| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a răspuns:

Reformateaza laptopu si o sa mearga sa vezi