| Alexandru_Sopon_1989 a întrebat:

Am o problema cu jocurile. Aproape oate jocurile imi merg in reluare in afara de NFSMW FIFA 11 si CS. De ce imi merg in reluare? E placa video mica sau care e problema? Am placa video nVIDIA geforce 6150se nforce 430. Ajutati-ma please.

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Eu am placa video mai slabuta putin ca a ta si imi merg toate jocurile super.

Eu cred ca problema e la sistem,ai prea multe programe,virusi pe acolo, etc.

Fifa, nfs si cs iti merg deoarece nu cer asa de multe resurse.

Deci solutia este sa iti reinstalezi windows-ul, sau daca face tot asa, trebuie sa iti schimbi placa video.Succes!

1 răspuns: