| claudiu152 a întrebat:

Am o problema urgenta! Candscriu caracterele se schimba in: "µ©ääååßßá©ínþ®íó" si altele. Apas din 10 in 10 secunde ctrl+alt+delete ca sa isi revina.Se intampla mai ales cand apas spacebar dar nu numai.Am incercat sa schimb limba si tot felul de setari dar degeaba.Va rog ajutati-ma! Dau funda!
P.S:In ácelasi timp rotita mouselui mareste/micsoreaza pagina si cand caut pe google ceva, si cand apas pe o paginá ma duce pe fereastra noua, la fel si la foldere etc.

3 răspunsuri:
| claudiu152 explică:

Scuze pentru unele greseli, dar e foarte greu sa scriu

| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!

| claudiu152 explică (pentru sevraj155):

Rly? straight face Am rezolvat problema, mersi pentru ajutor!